Cumhuriyet100 Öğretim Elemanları Sergi Davetiyesi için Tıklayınız...
Çok Yaşa Cumhuriyet.
Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Yolunda yürüdüğümüz 100 yıl Kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'e layık olmak için çok çalışacağımız, bu vatanı kanlarıyla sulayanlar için, geleceğimizi kurmak ve ilimle, fenle, irfanla elimizden geleni yapacağımız hususunda her daim olduğu gibi bugün de söz veriyoruz.
100. yıl Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun...
Cumhuriyet bayramımız kutlu olsun. Mustafa Kemal ATATÜRK'e layık olmak için çok çalışacağımız, bu vatanı kanlarıyla sulayanlar için, geleceğimizi kurmak ve ilimle, fenle, irfanla elimizden geleni yapacağımız hususunda her daim olduğu gibi bugün de söz veriyoruz. 100. Yılında ve Cumhuriyetimizin sonsuza değin bekçileriyiz. Şehit ve Gazilerimizi Atamız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve hasretle selamlıyoruz. Bayramınız kutlu olsun.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Yolunda yürüdüğümüz 100 yıl Kutlu olsun.
Dünya tarihinin seyrini değiştiren Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün büyük eseri demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti sonsuza kadar bağımsız ve özgür yaşayacaktır. 100. yıl kutlu olsun.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Yolunda yürüdüğümüz 100 yıl Kutlu olsun.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'e layık olmak için çok çalışacağımız, bu vatanı kanlarıyla sulayanlar için, geleceğimizi kurmak ve ilimle, fenle, irfanla elimizden geleni yapacağımız hususunda her daim olduğu gibi bugün de söz veriyoruz. 100. yıllık Cumhuriyetimizin sonsuza değin bekçileriyiz. Şehit ve Gazilerimizi Atamız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve hasretle selamlıyoruz. 100. yılımız bayramımız kutlu olsun.
Cumhuriyetimizin 100. yılını Uluslararası misafirlerimizle XIII. Uluslararası Macsabal İpek Yolu Sempozyumu kapsamında kutladık.
Cumhuriyetimizin 100. yılını XIII. Macsabal İpek Yolu Sempozyumu kapsamında Uluslararası sanatçılarımızla kutladık.
KING.KRAL.MIDAS.GORDION
KING KRAL MIDAS GORDION Anadolu Medeniyetleri Müzesinde...
Başkent Kültür Yolu Festivali “Uluslararası Kral MİDAS” Çalıştay ve Sergisi
2022-2023 Mezuniyet Törenimiz
2022-2023 Mezuniyet Törenimiz gerçekleşti. Mezunlarımızı kutluyor, başarılar diliyoruz.
2022-2023 Eğitim - Öğretim Yılı Mezuniyet Sergisi
Sanat ve Tasarımın bilimle işbirliğinde İLK ve TEK...
Fakültemiz aktif yapısıyla çağdaş müfredatıyla 1 Numara
Fakültemiz çağdaş sanat ve tasarım müfredatı her sene yenilenen ve gelişen yapıya sahiptir.
Güzel Sanatlar Fakültesi:
Fakültemiz Araştırma Üniversitesi Misyonuyla bilim ve sanatın birlikteliğine odaklanan öğrenci ve araştırma odaklı, Disiplinlerarası, TÜBİTAK Projeleriyle, Yerel ve Evrensel Kültüre katkı niteliğinde Kültürel Projeleriyle ve Sosyal Sorumluluk Projeleriyle 1 Numara.
Fakültemiz yetiştirdiği dünya çapında sanat ve tasarımcılarıyla gurur duyuyor...
Fakültemiz Desen Kursları için ayrıtılı bilgi yasamboyu.hacettepe.edu.tr
Fakültemiz Desen, Heykel ve Takı Kursları için başvurular başladı.
GENÇ SANAT: 9. GÜNCEL SANAT PROJE YARIŞMASI
Mehdi SAADETİ Sıradan Noktürn / Common Nocturne Resim Sergisi

Mehdi SAADETİ Sıradan Noktürn / Common Nocturne Resim Sergisi Turan Erol Sergi Salonunda 15 Kasım - 10 Aralık 2021 izlenebilir.

Mehdi Saadeti 1981 yılında Tebriz / İran'da doğdu. 1999-2006 yılları arasında Tebriz Azad Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nde Lisans ve Yüksek Lisans programlarına katıldı. Yüksek Lisans Bitirme Projesinin başlığı “İşlevsiz Mimari – Moğol Dönemi Ütopya Mimarisi İçin Anıtsal Bir Mimari” idi. 2001-2008 yılları arasında Tebriz, Heris ve Jolfa'daki sanat atölyesinde farklı sanat dallarında çalıştı. 2008 yılında Heris Azad Üniversitesi'nde bir dönem Araştırma Görevlisi olarak devam etti. 2009 yılında Ankara'da Hacettepe Üniversitesi Resim Bölümü Sanatta Yeterlik programına seçildi. Mehdi Saadeti sanat kariyerine ve eğitimine Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü'nde devam etmektedir.

Mehdi Saadeti was born in Tebriz / Iran in 1981. Between 1999-2006, he attended Bachelor and Master degree programs in Architecture Department at Fine Arts and Architecture Faculty of Tabriz Azad University. The title of his Final Project in Master’s Degree was “Architecture without Function – A Monumental Architecture for Moghul Period’s Utopian Architecture.” Between 2001-2008, he worked in his art studio in Tabriz, Heris and Jolfa cites, trying deferent fields of arts. In 2008, he was attended as Research Assistant in Heris Azad University for a semester. In 2009, he was selected for Proficiency in Art program in Hacettepe University, Painting Department in Ankara. Mehdi Saadeti continues his artistic career and education in Hacettepe University, Faculty of Fine Arts Painting Department. 
Sergi .. eserden oluşmaktadır.